ЧФ РФ в Севастополі штучно гальмує розвиток туристичної галузі міста – УНП

Перебування Чорноморського флоту Росії в Севастополі штучно гальмує розвиток туристичної галузі міста. У цьому переконаний голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН. За його словами, «лише 5% всіх туристів, які відвідують Крим, відпочивають у Севастополі».

«В той час як Крим потенційно міг би змагатися з найкращими курортами, наприклад,  Лазурним берегом Франції, туристи приїжджають на півострів лише для того, щоб подивитися «кладовища кораблів», – наголосив ФОМУШКІН. Він констатував, що «абсолютна більшість севастопольських туристів приїздить до міста на один, максимум, два дні – подивитися на кораблі, тобто майже не залишає в Севастополі «туристичні гроші».

Окрім того, він зазначив, що «Чорноморський флот щодоби скидає в море близько 9 тис. кубічних метрів неочищених стічних вод». «Лише у Севастопольській бухті вміст нафтопродуктів перевищує гранично допустиму норму у 180 разів», – сказав ФОМУШКІН, додавши. Політик додав, що «об’єкти і кораблі російського флоту протягом десятків років забруднювали води Чорного моря, і тепер акваторія Чорного моря на десятки кілометрів від Севастополя перетворилася в непридатну для відпочинку та купання зону».

«Тож Російський флот знищив туристичну галузь Севастополя і реально загрожує знищенню всього кримського туризму», – сказав голова Кримської УНП. «А рекламна кампанія для Чорноморського флоту РФ, якою займається кримський уряд, засвідчує, що з теперішньою кримською владою туристична галузь півострова приречена на подальшу деградацію», – підсумував ФОМУШКІН.

Нагадаємо, на днях заступник голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим заявив, що базування ЧФ РФ у Криму не впливає на розвиток туризму на півострові.

 

УНП, Севастополь

Читайте також: