Чому ініціатори суду проігнорували суд?

19 вересня 2012 року відбулося засідання Київського адміністративного суду з ініціативи судовиконавця, на яке останній не з’явився. Головний державний виконавець Г. МАЗУР звернувся з листом до суду про роз’яснення йому рішення суду в частині «організаційно-правових заходів», виконання якого він має здійснити від КМДА. Ця термінологія зазначена в рішенні Київради є стандартною процедурою виконання виконавчим органом (КМДА) багатьох рішень Київради.

Усі п’ятеро позивачів у с праві наполягли на розгляді питання за відсутності ініціатора судового засідання і надали судові для судовиконавця докази, які допоможуть йому виконувати свої професійні обов’язки. Серед документів надано типове Розпорядження голови КМДА про «організаційно правові заходи».

 

Наступне засідання відбудеться 20 вересня о 16-00 в пиміщенні Київського окружного адміністративного суду за адресою вул. Хрещатик, 10, 2 поверх, суддя Власенкова.

Громадськість вважає роз’яснення судовиконавцеві у суді стандартної процедури виконання рішень Київради банальним затягуванням виконавчою службою часу виконання рішення суду, що свідчить не лише про низький професійний рівень судовиконавців, а й сприяння ними злісним порушникам законів України. «Такі непрофесійні дії судовиконавця МАЗУРА можна розцінювати як корупційну діяльність. І те, що ініціатор судового засідання не з’явився на це засідання надає підстави припускати, що перед суддею йому буде важко вдавати нерозумного», – зазначив один з позивачів ініціатор створення скверу ім. Василя СТУСА Віктор ТКАЧЕНКО.

Читайте також: