День Героїв Крут має стати державним Днем захисника Вітчизни - УНП

Учасники  мітингу на честь пам’яті Героїв Крут вимагають від Президента України, Кабінету Міністрів України та владної  більшості у Верховній Раді України  перенести День захисника Вітчизни з 23 лютого на 29 січня.

Резолюцію з такою вимогою було ухвалено 29 січня 2012 року, на велелюдному віче поблизу станції Крути Чернігівської області. Серед вимог до керівництва країни також були: звільнити з посади міністра освіти, науки, молоді та спорту України Д. ТАБАЧНИКА за антиукраїнську діяльність; припинити закриття українських шкіл; повернути згадку про бій під Крутами як символ захисту Української Вітчизни до шкільних підручників з історії України, зокрема в п’ятому класі.

Заходи  з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут розпочалися спільною літією Української Православної Церкви Київського Патріархату та Української Греко-Католицької Церкви. Відкрив мітинг голова Чернігівської обласної організації Української народної партії Володимир СТУПАК.

Про значення подвигу Героїв Крут у боротьбі за незалежність України проти російських окупантів та сучасні завдання української демократії виступив народний депутат України, перший заступник голови Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ. Серед промовців також були Микола ОНИЩУК від партії «Наша Україна», відомий поет і громадсько-політичний діяч, Герой України Дмитро ПАВЛИЧКО, Степан БРАЦЮН від Конгресу українських націоналістів, Євген ЛУПАКОВ від Спілки офіцерів України.

Цей крутянський захід відбувся у  братній атмосфері єдності усіх присутніх патріотичних сил та українського духовенства.

Знаменно, що влада відмовилася вшановувати  подвиг героїв-крутян з громадськістю, а провела його спільно з людьми, які тримали прапори Партії регіонів.

УНП

Читайте також: