Державне телебачення у Херсоні нагнітає ситуацію. УНП вимагає припинити істерію.

У Херсоні два майдани, поки мирні. Вони різні. Бо на антимайдан привозять автобусами, бюджетників зганяють і їх особливо охороняють. Але серед них також є патріоти і їм боляче чути заяви місцевих керівників.

Останнім часом керівники Херсонської області виступили з низкою заяв, як офіційно, так і в інтернет-виданнях, зміст яких чітко свідчить про нерозуміння та нагнітання ситуації, що склалася в державі.

Такі заяви губернатора Миколи Костяка про те, що майданівців потрібно «топить в проруби» не відповідають вимогам представника гаранта Конституції, безпеки в регіоні. Це порушення законів України та погроза громадянам Херсонщини, які відстоюють свої права та свободу у мирний спосіб.

А висловлювання заступника голови Ганни Пономаренко 28 січня 2014 року про те, що "ЕвроМайдан - это кучка нелюдей", свідчить в першу чергу про рівень її моральності та «професіоналізму». По-друге, про ставлення до громадян, які утримують її за рахунок своїх податків. То чи потрібні народу такі «фахівці»?

Кілька днів тому телерадіокомпанія «Скіфія» (яка, до речі, є державною - тобто працює за кошти усіх херсонців) показала кадри, які нагнітають мирну ситуацію у Херсоні.

Канал неодноразово транслював провокативний ролик із закликами до "подавления мятежа, вылавливать активистов, не жалеть их, не сострадать им".

До того ж канал «Скіфія» показує лише одну думку і не допускає до ефіру громадян, які іншої думки.

Майдан у Херсоні мирний і виступає винятково за свої права, європейські цінності,поліпшення життя в державі та єдність України.

Обласна організація Української Народної Партії виступила з заявою з вимогою до ТРК «Скіфія» припинити нагнітати ситуацію у регіоні та сіяти ворожнечу серед херсонців.

«Ми вимагаємо негайної реакції відповідних посадових осіб на нагнітання ситуації в області та притягнення до відповідальності винних згідно з чинним законодавством України», - заявив Голова Херсонської обласної організації УНП Тарас Дідух на місцевому майдані.

Звернення до Президента України, голови Херсоньскої ОДА та прокуратури області підтримали також інші політичні сили.

Херсонська обласна організація УНП

 

Херсонська область, УНП, Новини з областей

Читайте також: