ДНІПРОПЕТРОВСЬК. Хрест, викрадений з могили Січових Стрільців, підкинули активісту УНП

Хрест з могили Січових Стрільців у Дніпропетровську, що зник навесні цього року, дивовижним чином опинився днями на стежці, де щоранку займається спортом один з тих, хто його встановлював, член проводу Дніпропетровської обласної організації Української народної партії Костянтин КОГТЯНЦ. Не вдаючись в аналіз його містичної появи, обласна УНП вчора знов встановила його на попередньому місці.

Вперше пам’ятний знак був встановлений обласною УНП в січні цього року. Утім за декілька днів після встановлення хрест зник. Місцеві патріоти вдруге встановили його у лютому, але та сама доля спіткала й другу спробу. Аж ось 2 серпня, роблячи щоденну ранкову зарядку у сквері, Костянтин КОГТЯНЦ  натрапив на цей хрест. Причому, за його словами, «у місці, де його ще дві години тому не було».

«Деякі віруючі висловлюють гіпотезу, що святотатців покарав Бог і вони розкаялися», - зазначив представник УНП. Проте сам він припускає, що «шукати треба не у містичній, а в політичній площині: два скандали навколо викрадення хрестів добряче вдарили по репутації влади, тож імовірно було прийнято рішення запобігти третьому скандалу».

УНП, Дніпропетровська область

Читайте також: