Голова Новояворівської міської організації Василь Калиш

Головою Новояворівської міської організації Української народної партії обрано  волонтера Василя Калиша

15 травня 2015 року у м. Новояворівськ Львівської області відбулися загальні збори Новояворівської міської організації Української народної партії. Під час таємного голосуваннян головою організації було обрано  Василя Калиша. Заступниками голови Новояворівської РО УНП стали також волонтери – викладач ліцею Володимир Тураш та підприємець Андрій Родич.

Новообрані керівники організації є відомими у місті громадськими лідерами та волонтерами.Василь Калиш був ініціатором створення і залишається активним учасником «Самооборони Новояворівська», зокрема він, уже понад рік, координує  щоденні нічні і вечірні патрулювання міста спільно з працівниками міліції. Волонтери неодноразово викривали  підпільні  ігрові центри, незаконний продаж алкоголю у заборонені години доби, змогли попередити  багато злочинів.

За організаційної підтримки, волонтерів – представників  Новояворівської МО УНП також щотижня в зону АТО надходить необхідна матеріальна допомога - продукти харчування, спорядження, одяг і білизна тощо.

Львівська область, Новини з областей

Читайте також: