Іван ЗАЄЦЬ розповів школярам як виборювалася незалежність України 20 років тому

Перший  заступник голови Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ зустрівся зі школярами Святошинського району Києва з нагоди 20-річчя Всеукраїнського референдуму, який підтвердив Незалежність України. Народний депутат розповів учням як народжувалася державність, як ці процеси відбувалися в колоніальній Верховній раді УССР. «Українська держава, – сказав політик юним українцям, – це найвища цінність української нації для реалізації своїх національних прав та інтересів. Держава – це угода між народом і обраною ним владою. Тому держава не може нести відповідальність за дії влади, яку обрав народ. Претензії можна виставляти до себе і свого вибору».

 

Іван  ЗАЄЦЬ також закликав учнів не втрачати часу на пустощі. «Сьогоднішня епоха потребує грамотних і всебічно розвинутих громадян. Це – гарантія виходу України на міжнародний європейський рівень. Високоосвічені громадяни піднімають планку розвиненості держави перед світовою спільнотою», – зазначив політик.

Разом з Іваном ЗАЙЦЕМ до школярів завітали українські народники-ветерани буремних подій 1990-х років. Саме завдяки  їм відбувся результат референдуму в понад 90% за українську незалежність. Проте, начальник Святошинського районного управління освіти АДАМЕНКО Ігор Іванович заборонив по телефону їм виступати перед школярами, посилаючись на відсутність у патріотів дозволу від КМДА для виступів перед школярами. Зі слів чиновника, народному депутату ЗАЙЦЮ заборонити привітати учнів з 20 річницею референдуму за незалежність він не може.

Читайте також: