Херсонська УНП відзначила День Соборності мітингом

22 січня Херсонська обласна організація Української народної партії разом з представниками демократичних сил та громадських організацій взяли участь у святкових заходах біля погруддя Т.Г. Шевченка. Члени міської організації УНП віддали почесті героям та репресованим в боротьбі за Україну.

Біля пам’ятнику жертвам тоталітарного режиму виступив голова обласної організації УНП Тарас Дідух, який наголосив, що українці «повинні пам’ятати кожного, хто загинув на благо України, як і сьогодні цінувати і об’єднувати кожного, хто примножує добробут та велич України».

Цього дня на будинку першого в місті українського культурного товариства «Українська хата», представники демократичних сил та громадських організацій до Дня Соборності України відкрили пам’ятну дошку.

«Наша сила в єдності і цей захід, де зібралися представники різних політичних та ідеологічних поглядів показує це», – зауважив Дідух.

Довідково. Серед досягнень «Української хати» - відкриття першого в Херсоні українського книжкового магазину, типографії, проведення першої на території Херсонщини маніфестації під жовто-блакитними прапорами.

Херсонська область, УНП

Читайте також: