КІРОВОГРАДЩИНА. УНМ провела фестиваль «Щаслива Весна «Щавель»
24 березня Українська народна молодь Кіровограда провела першу зустріч першого сезону відкритого фестивалю «Щаслива Весна «ЩаВель».
В програмі фестивалю входило:
«Метою фестивалю було бажання розпочати весну щасливо і поділитись весняним щастям з іншими, – коментує організатор заходу, член УНМ Кіровограда Василь Левицький. – Відтак ми запропонували учасникам представити різні вияви мистецтва
