Кримські кандидати-регіонали агітують за допомогою нацистів

«Кримські регіонали вперто продовжують виявляти свою прихильність до всього нацистського, - так начальник кримського виборчого штабу «НАША Україна» Олег ФОМУШКІН прокоментував інформацію порталу You Tube про кандидата в народні депутати України від Партії Регіонів по одномандатному виборчому округу № 2 Олександра БАТАЛІНА, який підтримав використання нацистських методів, заявивши скінхедам: «Хлопці, ви найкращі».

Політик розповів, що «Кримська організація Української народної партії неодноразово пригортала увагу кримчан щодо прихильності Партії регіонів до всього фашистського: так в травні в селі Костянтинівка під час військово-історичної реконструкції бойових дій Другої Світової Війни актори, які були убрані в нацистську форму крокували чомусь під прапорами Партії регіонів, згодом по Криму були вивішені біл-борди з фото актора В.ТИХОНОВА в однострої штандартенфюрера СС .

Нині події відбувалися по вул. Лугова м. Сімферополя. Кандидат в нардепи України від Партії регіонів по виборчому округу №2 Олександр БАТАЛІН під час зустрічі з виборцями проявив свою відвертість до молодиків, що позиціонували себе за зовнішнім виглядом та поведінкою скінхедів. Він гаряче привітав заявивши: «Пацани, ви найкращі!»

Олег ФОМУШКІН зазначив, що нахабність з якою поводять себе регіонали, попираючи всі закони,  просто вражає: Так звані скінхеди, без будь-якого сорому викидаючи руки нацистським вітанням, заважали операторам фільмувати. В'ячеслав Аляб'єв, голова комісії з депутатської етики Центральної райради Сімферополя намагався розбити відеокамеру громадських активістів»

«Нажаль всі події відбувалися на очах у міліціонера і кандидата в народні депутати, проте ні міліція, ні сам Баталін не намагалися припинити свавілля. - Ось така вона "наша влада" - виборці робіть висновки», - підсумував Олег ФОМУШКІН.

Новини з областей, Крим

Читайте також: