ЛУГАНЩИНА. Юні регіонали побачили в діях КОЛЕСНІЧЕНКА героїзм

«… що стосується Вадима КОЛЕСНІЧЕНКА - він наш герой!» - ці слова пройшли червоною ниткою через весь захід юних регіоналів Луганщини, який вони під пильним оком старших товаришів провели 26 травня біля пам'ятника Т. Шевченку. Як повідомили представники Луганської обласної організації Української народної партії, флеш-моб юних регіоналів був присвячений підтримці законопроекту про мови.

«Не зрозуміло, чому молоді соратники КОЛЕСНІЧЕНКА вийшли захищати українофобський законопроект саме до Тараса, а ще більш дивно, чому учасники цього флеш-мобу вважають, що їхня акція символізує єднання України», - кажуть в УНП.

Партійці нагадують, що прихильники законопроекту КІВАЛОВА-КОЛЕСНІЧЕНКА «не прислухалися не лише до думки пересічних громадян, а навіть до Уряду, адже Мінфін заявив, що не має грошей на нову мовну політику».

«Такі, як КОЛЕСНІЧЕНКО, не тільки дискредитують владу, але й можуть стати своєрідним подразником для народу, - вважають у Луганській УНП, - не кажучи вже про те, що  подають поганий приклад молоді, адже молоді регіонали Луганщини вже записали автора законопроекту в герої. Мабуть, для Партії регіонів проявом героїзму є ненависть до Батьківщини, до українського народу, заклики до сепаратизму».

Луганська область

Читайте також: