ДНІПРОПЕТРОВЩИНА. У Кривому Розі презентували книгу «Нація, яка не капітулює»

В рамках  всеукраїнського турне в офісі  Криворізької міської організації Української народної партії  відбулася презентація книги Сергія КУЗАНА та Ярослава IЛЛЯША «Нація, яка не капітулює».

Книга розповідає про національно-визвольну боротьбу ірландського народу від ХІХ cтоліття i до сьогодні. У ній також представлені публіцистичні твори відомих націоналістичних діячів ХХ століття, які давали оцінку боротьбі нескореного народу, що протягом цілого тисячоліття бореться з різноманітними загарбниками.

Голова Криворізької міської організації УНП Рінат КОВБАСЮК відзначив, що історія боротьби  ірландського народу багато в чому схожа з боротьбою українців, які теж століттями давали відсіч загарбникам, а боротьба Iрландської республіканської армії така ж героїчна, як боротьба Української повстанської армії.

«Українській народній партії безперечно небайдужа доля народу, який вже ціле тисячоліття веде боротьбу за свої національні права, тож Криворізька УНП й надалі сприятиме проектам, які розповідають пересічному українцеві про приклади мужності й героїзму у відстоюванні прав на власну державу.

 

Життя партії, Дніпропетровська область

Читайте також: