Луганська УНП: Кандидат у депутати від ПР вирішив завоювати виборців горілкою і ковбасою. ВІДЕО

Луганська УНП: Кандидат у депутати від ПР вирішив завоювати виборців горілкою і ковбасою. Так у Луганській УНП прокоментували чергову роздачу продовольчих наборів колишнім комуністом, а нині регіоналом, який планує балотуватися в парламент.

«Учора депутат Луганської міської ради, колишній представник Комуністичної партії України – один з найбагатших людей Луганської області - роздавав майбутнім виборцям - пенсіонерам Ленінського району міста Луганська - «подарункові набори», до складу яких входили ковбаса, сир, буханцьхліба і… пляшка горілки», - повідомили представники Луганської організації Української народної партії.

За словами пенсіонерів, які у цей спекотний день вишукувались у довгу чергу біля магазина «ПродторгСоветскій», дана акція приурочена до святкування дня народження Володимира МЕДЯНИКА, який народився 13 червня 1970 року в Луганську. Поширення продуктових наборів серед пенсіонерів триватиме до 15 червня 2012 року.

«Отже, депутат МЕДЯНИК, який вже відзначився «системною роботою» по роздачі продуктових наборів пенсіонерам, які проживають у Ленінському районі Луганська та місті Краснодон (саме по цьому виборчому округу він збирається балотуватися до Верховної Ради), знову повним ходомзастосовує передвиборчу агітацію з усіма атрибутами підкупу, але на цей раз - горілкою і ковбасою», – роблять висновок партійці.

Довідка. Володимир МЕДЯНИК у 2010 році був обраний до Луганської міськради за списками КПУ і очолив бюджетну комісію. Але нещодавно, а саме на минулій сесії, політик і бізнесмен вийшов з фракції КПУ і перейшов до фракції Партії регіонів. На цих виборах МЕДЯНИК планує пройти у Верховну Раду по виборчому округу № 109, до якого відносяться Ленінський район Луганська та Краснодонський район.

УНП, Новини з областей, Луганська область

Читайте також: