Луганська УНП сподівається, що влада не дозволить російським екстремістам проводити акцію

Голова Луганської обласної організації Української народної партії Валентин ТКАЛИЧ звернувся до виконавчого комітету Луганської міської ради з вимогою надати інформацію щодо наявності дозволу на проведення маршів до Дня російської єдності партією «Русский блок» 4-5 листопада 2011 року в Луганську.

Валентин ТКАЛИЧ сподівається, що влада не допустить проведення будь-яких акцій російської екстремістської партії «Русский блок» на теренах Луганщини і в цілому по Україні.

«В іншому разі ми звернемося до обласної прокуратури з вимогою заборонити проведення «Русского марша» в Луганську та вимагатимемо вжити вичерпних заходів для недопущення проведення таких акцій на території області», - запевнив лідер Луганської УНП.

Він пояснив таку позицію «причетністю до організації маршу російських екстремістських груп, діяльність яких навіть у Росії заборонена, загрозою дестабілізації політичної ситуації в регіоні та можливими провокаціями на національному ґрунті».

«Активісти цієї організації вже «проявили» себе у Львові на День Перемоги, виступивши з антиукраїнськими заявами», - нагадав  Валентин ТКАЛИЧ.

Довідково. 19 жовтня народні депутати від УНП Юрій КОСТЕНКО, Ярослав ДЖОДЖИК, Іван ЗАЄЦЬ, Андрій ДАВИДЕНКО надіслали до Генеральної прокуратури депутатське звернення з вимогою заборонити проведення «Русского марша» на території України через його антиконституційність.

Діяльність російських організацій, які з 2005 року входять до складу коаліції «Русский марш», заборонено законодавством Російської Федерації через їх екстремістський характер. У 2010 році «Русский марш» пройшов у низці міст Росії, Молдови та в Україні. Зокрема, хода проводилася в Севастополі, Сімферополі, Харкові, Луганську, Миколаєві та Одесі.

 

УНП, Новини з областей, Луганська область

Читайте також: