Луганська УНП виступає за внесення змін до Закону про єдиний соціальний внесок

«Втрата робочих місць через непомірні соцвнески загрожує новим витком безробіття», - вважають представники Луганської УНП.

 

Партійці пояснюють, що «останні два роки через обов'язкову сплату соцвнесків, які в рази перевищують розмір єдиного податку, підприємці змушені скорочувати робочі місця, а також мінімізувати витрати на працю шляхом тінізації заробітної плати».

«Для дрібних підприємців соціальні внески стали непомірним тягарем і,  якщо не зменшити  тяжкість єдиного соціального внеску, негативна тенденція скорочення робочих місць в Україні може зберегтися», - роблять висновок представники УНП. Вони додають, що наслідки безробіття в економічній і соціальній сферах просто вражають. «По-перше, це скорочення обсягів виробництва валового національного продукту, зниження податкових надходжень до держбюджету; по-друге, зростання витрат на соціальну допомогу безробітним; знецінення наслідків навчання; масова дискваліфікація; по-третє, посилення соціальної напруженості в суспільстві», - розказали в обласній УНП.

Прикметно, що сьогодні в Україні навантаженість соціальних платежів на бізнес становіть 18% ВВП – це один з найбільших показників у Європі.

УНП, Новини з областей, Луганська область

Читайте також: