Луганське управління освіти порушує закон - УНП

Міська влада, спираючись на накази управління освіти, мала намір ліквідувати КП «Луганська спеціалізована школа I-III № 19», поки не втрутилась прокуратура, назвавши дії посадових осіб управління освіти міської ради неправомірними. Про це розповіли в Луганській УНП, коментуючи дії посадових осіб управління освіти міської ради, які забороняють приймати в майбутньому навчальному році дітей в перші класи СШ № 19, як порушення закону.

«Як зазначив прокурор Луганська Ігор Редін, - повідомляють партійці, - управління освіти порушило відразу кілька нормативних актів. У тому числі, ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту», п.19 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затверджені постановою Кабміну, п.2 Наказу Міністерства освіти і науки України «Про прийом дітей у 1-і класи загальноосвітніх навчальних закладів».

«Крім того, - додають представники УНП, - порушено низку інструкцій про порядок прийому дітей до гімназії, ліцеї та спецшколи, а також принцип територіального обліку».

«Але чого можна вимагати від управління освіти міської ради, якщо сам Луганський міський голова Сергій КРАВЧЕНКО вважає, що в обласному центрі потрібно закрити 7 середніх шкіл», - запитують партійці.

«Мабуть, тому, на підставі виявлених порушень, Ігор Редін також зажадав від Сергія КРАВЧЕНКА усунути порушення законодавства про загальну освіту», - роблять висновок в обласній організації.

УНП, Луганська область

Читайте також: