ЛУЦЬК. УНМ відзначили День героїв

27 травня на Театральному майдані Луцька члени громадських організацій “Українська народна молодь”, “Національний альянс” та “Волинської округи пласту” організували акцію пам’яті героїв.

Організації провели патріотичний квест і виставку про історію УПА на Волині. Люди, які можливо й не здогадувались про того чи іншого героя української нації мали можливість отримати брошури, в яких був невеликий опис подій, пов'язаних із цими людьми та біографій. Окрім цього лучани мали змогу послухати патріотичні пісні, що лунали на театральній площі міста.

"Впродовж поколінь українська земля виростила не одного героя, - зазначив Голова Волинського осередку УНМ Захар Ткачук. - Кожен з них великою любов’ю покривав українські простори. У 1941 році Другий збір Організації українських націоналістів постановив відзначати та складати пошану тим, хто віддано боровся та вправі називатись героєм. Тому 23 травня стало святом відродження українського духу патріотизму. Минуло багато часу, але всі хто своїми силами відстоював Україну не забуті, - підкреслив Ткачук."

Життя партії

Читайте також: