Мешканці Луганська мусять платити по 9 грн. за холодну воду

Луганська обласна організація Української народної партії вкрай обурена ганебним рішенням місцевої влади щодо підняття з 1 березня тарифу на воду. "Це змусить мешканців міста вийти на вулицю", - переконаний голова Луганської обласної організації Української народної партії Валентин ТКАЛИЧ.

За його словами, Луганська УНП вимагатиме від влади знизити  ціни на воду до рівня, який відповідає не тільки наданим послугам та якості води, але й доходам місцевих мешканців. “І без того тариф на воду в Луганську - один із найвищих в Україні”, - зауважив ТКАЛИЧ.

“Луганська УНП з іншими демократично налаштованими представниками громадськості і політичних партій неодноразово виступала проти подібного свавілля, але влада, яка у місті представлена переважно провладною партією, керується, перш за все, власними інтересами”, - констатував голова обласної УНП.

Він переконаний, що “непомірно великі тарифи на воду на Луганщині (зараз мешканці платять за холодну воду 7 грн. 67 коп. А з 1 березня тариф складатиме 9 грн.) є несправедливими по відношенню до мешканців, які часто-густо не отримують послуги, за які платять”.

“Так, наприклад, уже другу добу мешканці багатоквартирного будинку по вулиці Коцюбинського, 27 в м. Луганську залишаються без води”, - наголосив Ткалич, додавши, що “Місцеві мешканці не можуть ні поїсти зварити, ні дітей викупати, ні порядок в домі навести. Прилеглої колонки поруч з будинком немає, і її н енакупишся, до того ж це вилетить в «копієчку», - підсумував ТКАЛИЧ.

 

Луганська область

Читайте також: