Олександр Клименко: Уряд використовує бюджетний процес для передвиборної агітації

Показники затвердженого в Кабінеті Міністрів України проекту Державного бюджету на 2013 рік мають виключно політичний характер. Про це заявив народний депутат України, керівник Донецького обласного штабу «Нашої України» Олександр Клименко.

«Вчора прем'єр-міністр оголосив деякі показники прийнятого в уряді проекту Державного бюджету на 2013 рік. Зрозуміло, що Кабінет міністрів включився у виборчу гонку на боці Партії регіонів. Це стандартний піар-хід: оголосити кілька загальних цифр і відправити документ на доопрацювання », - говорить Олександр Клименко.

Політик вважає, що нинішній склад Верховної Ради навряд чи займатиметься прийняттям бюджету, а після виборів не виключено, що «спливе» зовсім інший варіант головного фінансового документу країни на наступний рік.

«Те, що оголосив Микола Азаров - це закритий документ, цей проект ніде не обговорювався, за загальними цифрам не можна зрозуміти зміну ситуації по галузях. І є великі сумніви, що мова йде про якісь реальні дані. Мета цього інформаційного вкидання - викликати ілюзію, що економіка держави йде вгору, продемонструвати, що стабільність нібито досягнута. Насправді, бюджетні показники нинішнього року виконуються лише за рахунок емісії», - сказав Олександр Клименко.

Новини з областей

Читайте також: