Олександр Клименко: Донецький мітинг за єдність України – лише перший крок

 

   Відбулася історична подія для Донбасу – народ шахтарського краю вийшов на мітинг за єдність України. Ми зібралися на головній площі   Донецька, щоб запевнити: Донбас – це Україна. У Донецьку відбулося найбіль масове народне зібрання за історію незалежності України. Від 7 до 10 тисяч донеччан (за різними джерелами) засудили будь-які сепаратистські спроби роз'єднання українського народу. 

    Утім, це лише перші кроки. Адже важливим є присутність на таких заходах представників місцевих органів влади. А їх у Донецьку не було. Хоча, зокрема, саме через їх потурання, на території регіону розпочалися масові провокації.

   Сцена мітингу має бути вільним майданчиком для всіх лідерів громадських об`єднань. Найголовніше: на таких мітингах, які по суті є своєрідними міні-референдумами, має бути прийнята резолюція та сформовані чіткі вимоги до органів влади.

   Українці очікують від таких заходів не лише вигукування гарних лозунгів та об`єднання навколо державних символів (прапору та гімну), але й реалізацію конкретних цілей. Народ чекає на зміну системи органів влади та виконавчих органів,  на те, що влада забезпечить безпеку держави та особисту безпеку громадян.

Голова Української Народної Партії Олександр Клименко 

Донецька область

Читайте також: