Віктор Анушкевичус: "Маски-шоу в місті неприпустимі. Всі хто не зніме маски - будуть відповідати перед законом"

Міський голова Івано-Франківська, голова Івано-Франківської обласної організації УПН Віктор Анушкевичус зустрівся з керівником людей, які й досі ходять у місті в масках, попри мирну обстановку. За словами Віктор Анушкевичуса невдовзі у місті буде наведено лад, зокрема і з тими хто нині ігнорує цю вимогу.

Учора громада міста звернулась до мера Анушкевичуса з вимогою розібратися з людьми у масках. Крім того, прикарпатці нагадали, про те що у деяких із цих людей на руках є зброя. (Учора містяни зустрілися з представниками Правого сектору  і Народної самооборони. Першим до людей вийшов Михайло Бойчук, більш відомий в місті під прізвизьком Хімік. Перше, що він обіцяв зробити, це розбити камери журналістам, які його будуть знімати. Відтак вийшли керівники Правового сектору в області Василь Абрамів та Андрій Подільський. Вони переконували, що їхні представнки по місту не ходять і не лякають людей).

Міський голова погодився з містянами та провів відповідну нараду із тими, хто представляє собою "замаскованих". Віктор Анушкевичус пояснив, що за нинішньої ситуації приховувати обличчя немає потреби. Навпаки, це може зіграти зворотню роль у підтриманні громадського порядку у місті. 

«Я говорив раніше, хлопці маски-шоу в Івано-Франківську неприпустимі і вони не пройдуть. Є навіть люди, що одягають їх не маючи жодного відношення до формування і все це – печатки на вас», - зазначив  міський голова Івано-Франківська, голова Івано-Франківської обласної організації УНП Віктор Анушкевичус.

Відтак під час розмови, за словами міського голови було висунуто наступні вимоги: найперше зняти маски і навіть взяти контроль над тими хто цього не зробив.

«Розмова з Хіміком була чітка і було заявлено, якщо хочуть воювати, то війни не буде. Адже це громадська думка сформована більшістю», - наголосив міський голова.  За словами Віктора Анушкевичуса за 2-3 дні коли в області буде очільник міліції все це «втихомириться» і ті хто не відреагує на постанову будуть відповідати перед законом.

Новини з областей

Читайте також: