ПОЛТАВЩИНА. Депутати закривають сільську лікарню всупереч думці громади

Днями у Веприку Гадяцького району позачергова сесія сільської ради прийняла рішення про закриття сільської лікарні: за це проголосували 13 із 15 депутатів. Водночас проти цього виступають мешканці села. Голова Гадяцької районної організації Української народної партії Сергій ЖУКОВЕЦЬ вважає, що на депутатів, які дали згоду закрити лікарню, тиснули.

Про бажання лікуватися у Веприку  селяни заявили на своєму зібранні ще навесні: у селі мешкає 2,5 тисячі людей, медична установа приймає  також хворих із сусідніх Бобрика  й Мартинівки. А кілька днів тому, під час святкування Дня села, депутат Гадяцької районної ради Надія МОВЧАН, яка підтримує громаду Веприка в прагненні зберегти лікарню, вручила місцевим медикам подарунки від партії – тонометри й фонендоскоп, її виступу селяни аплодували стоячи.

З приводу можливого закриття лікарні Верховна Рада України направила до Полтавської облдержадміністрації та Кабміну депутатський запит голови УНП Юрія КОСТЕНКА. Як повідомив помічник-консультант народного депутата Сергій СОЛОВЕЙ, відповіді він поки що не отримав.

Тим часом на завтра призначена сесія  районної ради, яка вирішуватиме долю лікарні. В УНП сподіваються, що депутати приймуть зважене рішення та стануть на бік своїх виборців.

 

Полтавська область

Читайте також: