УНП закликає ЯЦУБУ зупинити житлову окупацію Севастополя

Кримська організація Української народної партії закликає голову Севастопольської міської адміністрації Володимира ЯЦУБУ заборонити будівництво житла для військових та працівників Чорноморського флоту Російської Федерації. З цією заявою виступив голова Кримської організації УНП Олег ФОМУШКІН.

За його словами, руками українського керівництва, Севастополь все більше перетворюється на місто російських громадян. Так політик прокоментував виділення Севастопольською міською радою 30 гектарів земля для будівництва 1260 квартир для потреб ЧФ РФ.

«У Севастополі поселяться 1260 родин громадян Росії, які виховані в антиукраїнській атмосфері та з ворожим ставленням до української державності. І як свідчить практика, за декілька років вони отримають українське громадянство без відмови від російського, отримуючи право брати участь у суспільно-політичному житті України», – вважає голова Кримської організації УНП.

Він також зазначив, що «будівництво житла для нібито працівників та офіцерів російського флоту ведеться з метою продажу квартир». «Адже більша частина російських військових вже забезпечена житлом», – наголосив голова Кримської УНП.

«За мовчазної згоди влади продовжується повзуча окупація Севастополя. Все більше корінних мешканців міста покидають місто в пошуках кращої долі, натомість щороку збільшується кількість громадян Російської Федерації, які після звільнення з лав Чорноморського флоту на завжди залишаються в Севастополі», – підсумував Олег ФОМУШКІН.

УНП, Новини з областей, Крим, Севастополь

Читайте також: