ПОЛТАВЩИНА. Три сільські лікарні в Гадяцькому районі поки що не закриватимуть

Попри рішення Гадяцької  районної ради, дільничні лікарні у найбільших селах району (Веприк, Петрівка-Роменська, Лютеньки) не реорганізуватимуть в амбулаторії. Проти закриття лікарень виступали Гадяцька районна організація Української народної партії і самі селяни.

Очільник  Гадяцької райдержадміністрації повідомив ЗМІ, що після ухвалення Державного бюджету України у районній скарбниці передбачать кошти на утримання цих лікувальних закладів.

Довідково. 14 жовтня 2011 року Гадяцька районна рада всупереч громадській думці прийняла рішення реорганізувати дільничні лікарні, залишивши у селах району тільки амбулаторії сімейної медицини та ФАПи. Натомість депутати виділили 30 тис. грн. на встановлення камер відеоспостереження в Гадячі.

Раніше  депутат Гадяцької районної ради від Української народної партії Надія МОВЧАН надіслала з цього приводу депутатські запити до Гадяцької райдержадміністрації та Полтавської обласної ради, а Верховна Рада України направила до Полтавської облдержадміністрації та Кабміну депутатський запит голови УНП Юрія КОСТЕНКА.

Полтавська область

Читайте також: