7 листопада УНП змусила Леніна покаятись

«7 листопада це чорний день календаря для України, це трагедія світового масштабу», - такими словами розпочав свою промову заступник голови Київської міської організації Української Народної Партії ВУТКЕ Сергій, під час мітингу на Михайлівській площі.

7 листопада 2011 року у Києві розпочався публічний суд над більшовизмом, за участі Української Народної Партії, Київської організації Української Народної Молоді, КУН та інших партії та громадських організації національно-патріотичного спрямування. Під час мітингу манекен організатора більшовицького перевороту Володимира Лєніна було поставлено на коліна.

Також ВУТКЕ зазначив, що 7 листопада відбулося «зародження найкривавішої імперії 20 сторіччя, що обрала своїми ворогами українців. Знищувала все українське від свого початку, аж до останнього дня свого існування».

«Але і сьогодні вже «нова» - стара перефарбована влада продовжує політику нищення всього Українського. Це і закриття українських шкіл, переписування історії, переслідування патріотів і нищення української мови. А так звані реформи нагадують політику розкуркулення і геноцид 32-33 років минулого століття, коли в людей забирали останнє. Свідченнями цього є і підприємницький майдан, і повстання чорнобильців та афганців», - сказав політик проводячи аналогію між сьогодення і минулим.

«Я пишаюся тим, що я Українець. Тим, що я живу в Україні. Але мені дуже прикро, що в моїй країні сьогодні при владі Комуністи і анти українці.

Я вірю, що ця влада дограється і опиниться на смітнику історії.» - зазначив ВУТКЕ і всиляючи впевненість в присутніх проскандував – «УНП – Український Народ Переможе!»

УНП, Київ

Читайте також: