ПОЛТАВЩИНА. УНП запропонувала об’єднання всім патріотичним силам

Виходом з ганебної ситуації, в якій сьогодні опинилася Україна, є не вибір «меншого зла», а підтримка української правої сили, якою є Українська народна партія і яка власною діяльністю довела свою порядність, патріотичність, професіоналізм: саме навколо УНП повинні об’єднатися всі справді проукраїнські сили. Про це йдеться в заяві ХІХ звітно-виборної конференції Полтавської обласної організації УНП, яка відбулася 26 травня.

Делегати конференції констатували, що напередодні парламентських виборів «антиукраїнським силам значною мірою вдалося реалізувати свої плани в тому сенсі, що звичайний громадянин ставиться в рамки вибору між Партією регіонів, яка багато в чому репрезентує олігархічний капітал, і так званою об’єднаною опозицією, яка репрезентує такий самий капітал і представники якої ще недавно були владою і показали себе людям у всій красі», адже і газові угоди Тимошенко, і «харківські угоди» Януковича є в однаковій мірі антиукраїнськими.

«Громадяни мають зняти шори з очей, відкинути міфи про слабкість одних і «канонічність» інших політичних партій. Досвід виборів останнього року на Полтавщині яскраво свідчить, що саме навколо УНП мають гуртуватися справжні патріоти-державники», - переконані партійці. Вони нагадують, що і на виборах міського голови Зінькова у вересні минулого року, і на виборах депутата районної ради в Полтаві 26 лютого саме кандидати від УНП здобували підтримку виборців і програвали лише тому, що інші опозиційні сили висували своїх кандидатів, які, відтягуючи голоси, сприяли перемозі кандидатів від влади.

Делегати конференції заявили, що УНП «відкрита до співпраці і переговорів з усіма патріотичними силами на основі ідеології, а не особистостей», але водночас «категорично не сприймає як політичні організації ефемерні утворення навколо чи то спортсмена, чи то просто гарної жінки».

Полтавська УНП запропонувала об’єднання «всім тим, хто за українську Україну, за вступ України в НАТО і Євросоюз, за єдину помісну православну церкву, за підтримку вітчизняного виробника і захист усього українського, за всебічний розвиток української мови, культури, родинних традиційних цінностей, за прості й радикальні кроки з викорінення корупції та захисту Української держави».

Полтавська область, УНП, Новини з областей

Читайте також: