"Захистимо українську мову – збережемо державу!" - акція у Чернігові

"Захистимо українську мову – збережемо державу!" - під такою назвою розпочалася всеукраїнська акція, щоб не допустити прийняття в другому читання скандально відомого законопроекту Колесніченка-Ківалова „Про засади державної мовної політики”. На Чернігівщині акцію „Захистимо українську мову – збережемо державу!” координує обласна організація Української Народної партії. В ній беруть участь Товариство „Просвіта”, політичні партії та громадські організації.

 

В її рамках відбуватимуться круглі столи, прес-конференції, в Чернігові та районах області будуть працювати інформаційні намети. З 14 червня розпочинається збір підписів піж зверненням  до Верховної Ради України та Президента з  вимогою зняти з розгляду скандальний законопроект, який збурив усе суспільство.

Мета акції – донести до жителів області правдиву інформацію про небезпеки, які несе законопроект Колесніченка-Ківалова, чинити тиск на Верховну Раду  з метою зняття його з розгляду.

Став підпис проти ганебного законопроекту! — закликають організатори акції. Підписи під зверненням на захист української мови можна поставити біля наметів та в координаційних центрах.

Адреса в обласному центрі: м. Чернігів, вул. Щорса, 4. Тел. (04622)4-43-36

Чернігівська область

Читайте також: