Рівненська УНП пропонує міській владі викупити пам'ятник ОУНівцю Нілу Хасевичу

Із пропозицією викупити пам’ятник видатному українцю Нілу Хасевичу, який "завис" між власниками (МАУПом) та потенційними покупцями, до міського голови Рівного Володимира Хомка та до депутатів Рівненської міської ради звернулася Рівненська обласна організація Української народної партії. Про це йдеться у заяві організації.

В УНП наголосили, що 4 березня 2012 року виповнюється 60 років з дня смерті відомого українського художника, графіка, активного громадського і політичного  діяча, члена Організації українських націоналістів і Української головної визвольної Ради Ніла Хасевича. "Проте ситуація з пам’ятником Нілу Хасевичу в Рівному є складною й неоднозначною, монумент ніде не встановлено, а відтак нашого славного земляка не вшановано на належному рівні", – йдеться у заяві УНП.

Партійці розказали, що "монумент свого часу був виготовлений за кошти Міжрегіональної академії управління персоналом і досі знаходиться на балансі МАУП, проте 25 листопада 2011 Рівненський інститут МАУПу припинив свою діяльність".

Тож УНП пропонує міській владі викупити пам'ятник, привести його у достойний вигляд і встановити на вулиці, яка й носить ім’я Ніла Хасевича або поруч з нею у сквері біля залізничного вокзалу.

УНП, Рівненська область

Читайте також: