Російський консул знову втручається у внутрішні справи України – УНП

«Російський консул продовжує зухвало втручатися у внутрішні справи кримчан», - про це заявив голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН, коментуючи повідомлення генерального консульства Російської Федерації в Сімферополі про те, що їм не сподобалося, як кримська преса висвітлювала вибори до  Держдуми РФ.

В офіційному коментарі консульство заявило, що ЗМІ Криму та України, і передусім - Інтернет-видання, «спотворено представляють питання оскарження деякими політичними організаціями і діячами в Росії результатів нещодавніх виборів до Держдуми».

Голова Кримської УНП обурений тим, що, закликаючи журналістів «з більшою  довірою ставитися до очевидної будь-якому об'єктивному спостерігачеві позиції переважної більшості росіян», російське дипломатичне представництво прямо вказує, що слід друкувати українським ЗМІ».

«Генеральний консул Російської Федерації в місті Сімферополі черговий раз, порушуючи загальноприйнятий етикет, втручається у внутрішні справи України. Раніше Кримська організація УНП вже вимагала визнати цього дипломата персоною нон-грата, нині він знову дає привід для такої заяви», - підсумував Олег ФОМУШКІН.

УНП

Читайте також: