СТУПАК: Луцький на посаді голови комітету ВР з освіти – виконавець волі Табачника

Призначення «регіонала» Максима Луцького на посаду голови комітету з питань науки та освіти Верховної Ради України – вирішальний крок на шляху просування законопроекту Дмитра Табачника про вищу освіту. У цьому переконаний член Правління Української народної партії Володимир СТУПАК. За його словами, завдання Луцького – «провести» законопроект через парламентські комітети та забезпечити його якнайшвидше винесення на розгляд народних депутатів.

«У більш глобальній перспективі, Луцький має забезпечити парламентське схвалення інших «новацій» Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, зокрема заходи з відмови від впровадження в Україні норм Болонського процесу та реформування Національної академії України щодо позбавлення її внутрішньої автономії», – підкреслив член Правління УНП.

СТУПАК вважає, показовим те, що «останніми днями Луцький публічно давав своєрідну «присягу» бути вірним політиці Табачника, відкрито заявляючи про необхідність скасування зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників шкіл та відмову від участі в Болонському процесі, що на його думку, примітивізує українську освіту», – зауважив політик.

«УНП закликає народних депутатів бути уважними що законодавчих ініціативи, схвалених Максимом Луцьким», – підсумував Володимир СТУПАК.

 

Читайте також: