СУМИ. Борги тролейбусного підприємства збираються покривати за рахунок пасажирів – УНП

«Нова транспортна схема, запроваджена наприкінці жовтня, принесла сумчанам багато незручностей і розчарувань, а повідомлення про можливе збільшення найближчим часом вартості проїзду в тролейбусах з 1 грн. до 1 грн. 25 коп. просто шокувало», - стверджує голова управи Сумської обласної організації Української народної партії Віталій ВОЛОЩУК.

«Вражає не стільки сам факт подорожчання проїзду, а те, що сумчан просто нахабно надурили, - обурюється представник УНП. - Напередодні впровадження нової схеми міський голова Геннадій МІНАЄВ запевняв, що зміни в транспортному потоці робляться ледь не виключно для того, аби розв’язати руки комунальному підприємству «Електроавторанс»: за рахунок того, що маршрути тролейбусів майже не дублюватимуться маршрутами приватних автоперевізників, кількість пасажирів у тролейбусах мала збільшитись, а прибуток комунального підприємства – вирости ледь не в чотири рази».

Проте, за словами ВОЛОЩУКА, дирекція тролейбусного підприємства не зуміла скористатися цим шансом: тролейбусів на лінію більше не вийшло, прибутки відчутно не зросли, а в результаті борги КП як були, так і залишились.

«Тепер замість того, щоб дати серйозну оцінку бездіяльності керівництва КП «Електроавторанс», влада планує в черговий раз латати його борги за рахунок пасажирів», - підкреслив голова управи Сумської УНП.

 

УНП, Сумська область

Читайте також: