СУМИ. Міська влада неспроможна знайти потенційних орендарів земельних ділянок - УНП

На  виставлену на торги сумську землю міська влада не може знайти навіть потенційних орендарів. Це свідчить про неефективність роботи чиновників, заявляють у Сумській міській організації Української народної партії.

«Із 12 ділянок в оренду не віддали жодної, бо грошовитих бажаючих так і не знайшлося. Аналогічна ситуація і з продажем землі: на ньому місто хотіло заробити три мільйони гривень, а натомість у місцевій скарбничці - лише третина», - розповів голова міської організації УНП Сергій ТОКАР.

«Керівництво міста  запевняє, що в усьому винне скрутне фінансове становище можливих покупців, однак чомусь не говорить про безініціативність працівників профільного управління міської ради та їх неефективний менеджмент», - зауважує представник УНП.

Також, переконаний Сергій ТОКАР, влада  приділяє мало уваги пошуку незаконних користувачів землею, адже «було достатньо випадків, коли люди користувалися земельними ділянками без оформлення договорів, або ж договори були, але не відповідали чинному законодавству».

 

УНП, Сумська область

Читайте також: