У Попова пожалілися, що робота прес-служби заблокована

Робота управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату Київської міської держадміністрації тимчасово заблокована.

"Попри обіцянки штурмовиків адмінбудівлі КМДА не проникати в робочі кабінети держслужбовців, протестувальники виламали двері до кабінету управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації (прес-служби КМДА)", - сказано в повідомленні.

З кабінету вилучені меблі, комп’ютери та оргтехніка. Документи і особисті речі працівників прес-служби розкидані на підлозі.

"Все це блокує роботу прес-служби у складі управління, а також відділу доступу до публічної інформації", - сказано в заяві.

"Усі запити від засобів масової інформації та запити на публічну інформацію, що були надіслані на офіційні електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. після завершення робочого дня у п’ятницю, 29 листопада, не будуть отримані та зареєстровані до відновлення техніки та доступу до поштового серверу", - попередили у КМДА.

Телефони управління також тимчасово не працюють, додали там.

Водночас, сайт київської влади оновлюється і працює пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Також можна звертатися по коментарі за телефоном 067-242-37-22.

"Ми сподіваємося, що організатори захоплення приміщень утримаються від актів вандалізму", - заявляє прес-служба КМДА.

Як відомо, у неділю вдень мітингувальники увірвалися в будівлю КМДА.

Київська міліція вже попередила, що буде вживати заходів зі звільнення захоплених адмінбудівель, якщо мітингувальники не покинуть їх самі.

Дайджест

Читайте також: