У РІВНЕРАДІ відбулася бійка між депутатами з «об'єднаної опозиції»
Сьогодні у Рівному під час сесії міської ради відбулася бійка між головою Постійної комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядкуголовою Олександром Лащуком (ВО «Свобода») та головою фракції БЮТ, колишнім міліціонером Юрієм Запорожцем. Останній кинувся битися з Лащуком через те, що він з іншими депутатами заблокував роботу лічильної комісії.

Суть
— Постійні корупційні скандали в Рівнераді цього скликання засвідчили відсутність в ній політичних сил,
За словами політика,
А методи голосування фракції БЮТ в міській раді нічим не відрізняються від махання руки Чечетова у стінах Верховної Ради.
