У РІВНЕРАДІ відбулася бійка між депутатами з «об'єднаної опозиції»

Сьогодні у Рівному під час сесії міської ради відбулася бійка між головою Постійної комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядкуголовою Олександром Лащуком (ВО «Свобода») та головою фракції  БЮТ, колишнім міліціонером Юрієм Запорожцем. Останній кинувся битися з Лащуком через те, що він з іншими депутатами заблокував роботу лічильної комісії.

 

Суть у тому, що фракція БЮТ спільно з фракцією Партії регіонів мала на меті надати цю ділянку в безоплатне користування, іншими словами «роздерибанити» ласий шматок в центрі міста.

- Постійні корупційні скандали в Рівнераді цього скликання засвідчили відсутність в ній політичних сил, а натомість присутність фінансово-бізнесових кланів і груп, - коментує скандал в раді голова обласної організації УНП Світлана Ніколіна.

За словами політика, за списками опозиціних партій і під їх брендами в Рівнераду прийшли місцеві олігархи. Єдиною метою їхнього депутатства є розвиток власного бізнесу і дерибан землі.

А методи голосування фракції БЮТ в міській раді нічим не відрізняються від махання руки Чечетова у стінах Верховної Ради. Як розповіли в кулуарах депутати від БЮТ, перед кожним засіданням сесії їм роздають роздруковані інструкції по кожному «земельному» питанню (див. фото).

Новини з областей, Рівненська область

Читайте також: