У ТЕРНОПОЛІ створюють громадську приймальню з питань ЖКГ

За  три тижні в  Тернополі відкриють  спеціальну громадську приймальню з питань житлово-комунального господарства. Про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Тернопільської міськради, голова фракції Української народної партії в Тернопільській обласній раді Володимир БОЛЄЩУК. Одним із напрямків діяльності громадської приймальні буде навчання керівників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

«Головами ОСББ нерідко стають люди, які не знають тонкощів законодавства та комунального господарювання і залишаються з цими труднощами наодинці. Тому ми навчатимемо їх, зокрема, як правильно подавати пропозицію, аби ми могли виготовити документацію і вже на наступний рік включати ці ОСББ у державні програми», - розповідає Володимир БОЛЄЩУК.

Представник УНП також повідомив, що в громадській приймальні тернополяни зможуть не тільки поскаржитись чи подякувати за якість послуг, а й отримати вичерпну інформацію з питань ЖКГ.

«Мешканцям Тернополя більше не треба буде ходити по кабінетах влади: будь-які питання, що стосуються житлово-комунального господарства, будь-які скарги чи пропозиції можна буде подати і розглянути в одному приміщенні», - запевняє Володимир БОЛЄЩУК.

Тернопільська область

Читайте також: