УНП: Керівництво держави таки отримає звернення проти приватизації Почаївської лаври

Президент України, керівники Уряду та Верховної Ради таки отримають звернення від депутатів Тернопільської обласної ради проти можливої приватизації Почаївської лаври, хоча це звернення облрада не прийняла (за нього не проголосували 19 депутатів від Партії регіонів та Єдиного центру).

Про це повідомив член фракції Української народної партії, заступник голови Тернопільської облради Олег БОБЕРСЬКИЙ.

«Під відозвою, яка не набрала необхідної кількості голосів, ми збираємо підписи депутатів обласної ради, які разом із текстом звернення направимо всім, кому планували: і в адміністрацію Президента, і до Верховної Ради – керівникам парламентських фракцій, народним депутатам від Тернопілля. Бо процес боротьби за святиню українського народу не закінчився», - запевнив Олег БОБЕРСЬКИЙ.

Він зазначив, що не допустити прийняття  Верховною Радою законопроекту  № 9105 «Про Перелік пам’яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації» (щодо виключення з переліку будівель Почаївської лаври)» вже закликали, зокрема, народного депутата України, заступника голови Української народної партії Ярослава ДЖОДЖИКА та інших народних депутатів з опозиції.

У свою чергу депутати Тернопільської обласної ради наступного пленарного засідання сесії зроблять ще одну спробу прийняти відповідне рішення, упевнений Олег БОБЕРСЬКИЙ. Він також вважає, що «з приводу можливої приватизації Московським патріархатом Почаївської лаври має висловитись уся громада Тернопільської області».

УНП, Рівненська область

Читайте також: