УНП: Партія влади боїться уроків історії 20-річної давнини

«Те, що 20-річчя Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року практично не відзначалося на найвищому державному рівні і в регіонах, адже в цей день не відбувалося заходів, які б відповідали значимості історичної події, свідчить про те, що партія влади боїться визнати, що джерелом влади в Україні є народ, якому треба служити та чесно, без фальсифікацій проводити вибори на всіх рівнях», - таку думку висловив заступник голови Чернігівської обласної організації Української народної партії Сергій СОЛОМАХА.

Політик нагадує, що «24 серпня 1991 року Україна ще не набула статусу незалежної держави, а продовжувала залишатися у складі СРСР, і лише після того, як проголошення незалежності підтримали на референдумі 28 мільйонів 804 тисячі українців (90,32% тих, хто мав право голосувати), Україну як незалежну державу почали визнавати у світі».

«Саме українці своїм голосуванням 1 грудня 1991 року по суті мирним шляхом ліквідували Радянський Союз – злочинну комуністичну імперію, побудовану на кістках і сльозах десятків мільйонів наших співвітчизників, - підкреслює Сергій СОЛОМАХА. - Референдум – історичний урок того, як мирним шляхом можна перемогти антинародну владу».

Саме  цей досвід, на його думку, «допоміг українцям і під час помаранчевої революції без кровопролиття домогтися розв’язання конфлікту між владою і народом».

«Сьогодні, декому дуже кортить забути цей урок історії і штовхнути опозиційно налаштованих до партії влади українців на шлях насильства», - вважає представник УНП.

 

УНП

Читайте також: