УНП: У Дніпропетровську натовп перекричав гучномовці влади

У Дніпропетровську натовп криками «ганьба» заглушив гучномовці влади, коли керівництво області та міста (воно ж керівництво місцевих організацій ПР) покладало квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Про це повідомили у прес-службі обласної УНП, додавши, що «мистецтвознавці в цивільному» знімали тих, хто кричав, на камеру.

Після того, як регіонали пішли, відбувся мітинг, на якому виступив голова Дніпропетровської організації Української народної партії Анатолій Сокоринський. Він, наголосив, що «ми не забули п’ять років свободи».

«Зараз антиукраїнська некомпетентна влада бореться з українським народом на всіх фронтах, а наступ на соціально-економічні права досяг апогею», - підкреслив політик.

Представник УНП особливо зупинився на нещодавніх ініціативах Президента, коли Янукович спочатку відібрав у бюджетників доплати, а тепер урочисто обіцяє нові соціальні програми. «Однією рукою відібрали гроші у медиків, працівників освіти, афганців, ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, а зараз обіцяють іншою рукою дати», - обурюється СОКОРИНСЬКИЙ.

Оратор закликав до єдності національно-демократичних сил, для досягнення якої треба, аби «у кожного в серці була на першому місці Україна, а потім все інше – як у Тараса!».

 

УНП, Дніпропетровська область

Читайте також: