УНП закликає усіх, хто має якусь інформацію про замах на Василя Третецького допомогти у розслідуванні цього злочину

У Миргороді скоєно замах на вбивство координатора миргородського Євромайдану, голову Народної ради Миргородщини, члена Центрального Проводу УНП Василя Третецького. Після вогнепального поранення він знаходиться у вкрай важкому стані.

Українська Народна Партія пов’язує цей злочин із діяльністю Василя Третецького, який виступає за люстрацію прислужників режиму Януковича на Полтавщині. Вочевидь, хтось намагався завадити йому це зробити. 

УНП  вимагає від Міністерства Внутрішніх справ та Генеральної прокуратуру ретельно розслідувати це кримінальне провадження і встановити справжніх замовників та виконавців злочину. Тоді українці зможуть повірити у наміри нової правоохоронної системи служити людям. Якщо цього не буде зроблено найближчим часом громадянам доведеться знову створювати власні, можливо навіть озброєні, загони самооборони для захисту свого життя. І тоді вже люстрація влади відбудеться у народний спосіб.  

Довідка: Днями у Миргороді скоєно замах на вбивство координатора миргородського Євромайдану, голову Народної ради Миргородщини, члена Центрального Проводу УНП 58-річного Василя Третецького. Активіста і політика злочинці хотіли викрасти біля його автомобіля,т а коли він почав чинити опір, вистрілили у ногу з мисливської рушниці. Через сильну травму та втрату чотирьох літрів крові Василь Третецький знаходиться на межі життя та смерті.

УНП

Читайте також: