УНП: «Запровадження «регіонального часу» - сценарій розколу України»

Запровадження регіональних часових поясів для окремих регіонів – черговий сценарій розколу України вже за географічно-природними ознаками. У цьому переконаний член Правління Української народної партії Володимир СТУПАК. Так політик прокоментував так звані «компромісні» варіанти часового обліку, в тому числі, введення окремих регіональних часів.

«Скасування зимового часу і фактичний перехід України з проміжного на повністю азійський часовий пояс – це виключно політична справа. Антиукраїнські сили, що активно використовують «мовну», «релігійну» та політичну карти розколу України взялися ділити державу вже за природними чинниками», – зазначив СТУПАК.

Він переконаний, що «всі розмови щодо покращення здоров’я населення чи економічної доцільності від скасування зимового часу – лише частина політичної провокації». «Виходячи з цього, скасування постанови Верховної Ради про відмову від переходу на зимовий час – не лише відновлення природного балансу, а й зміцнення єдності української держави та українського народу», – підсумував Володимир СТУПАК.

УНП

Читайте також: