В Одесі тисяча людей мітингували під гаслом України проти Януковича

Сьогодні, 21 листопада, близько тисячі активістів опозиційних політичних партій на чолі з депутатами одеської обласної та міської рад провели на площі перед будівлею Одеської облдержадміністрації акцію під гаслом Україна проти Януковича. Зокрема, в мітингу брали участь прихильники партій ВО Батьківщина, Фронт Змін, За Україну!, УДАР, Народний Рух України, ПРП, УНП та інші.

У руках маніфестанти тримали плакати і транспаранти з написами Януковичу - ні!, Янукович йди з посади - не муч народ!, Ти позбавляєш нас майбутнього!, Вимагаємо знизити єдиний соціальний впідприємців до 18%, Президент - ви ворог народу України!, Не даймо владі задушити газету Чорноморські новини та інші.

Учасники акції, що розбили на площі 25 наметів, виступили на мітингу проти політичних репресій, переслідування силовиками та іншими відомствами підприємців, проти профанації економічних і політичних реформ, тиску на незалежні ЗМІ і заборони мітингів і зібрань.

"Минуло 7 років після того, як ми виходили на Майдан. Сьогодні ми знову повинні виходити та захищати свої права! потрібно знову захищати свою гідність! І крім нас і за нас цього зробити нікому. Тому що тільки від нас залежить - якою буде ця країна, яким буде майбутнє наших дітей та онуків" - наголосив голова Одеської обласної організації Андрій Карпенко.

Учасники мітингу вирішили продовжувати збір підписів у рамках громадської акції Україна проти Януковича. Зібрані підписи громадян, як було заявлено, передадуть народним депутатам - представникам опозиції 1 грудня в Києві.

Одеська область

Читайте також: