ФОМУШКІН: «Влада незаконно передає 336 га кримської землі під бізнес»

«Влада привласнює кримські землі та за державні кошти будує собі новий бізнес», - так голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН прокоментував інформацію офіційного сайту Ради Міністрів АРК про плани надати дозвіл на розробку проекту землеустрою для відведення 336 гектарів землі в Сімферопольському та Кіровському районах Автономії для передачі в оренду восьми фірмам із зміною цільового призначення земель.

«Ці землі надаються всупереч закону, бо не було проведено передбаченого Земельним Кодексом аукціону», - стверджує ФОМУШКІН.

«Усі фірми, яким надається дозвіл, об’єднані словом «Солар» у своїх назвах («Юпітер Солар», «Каліпсо Солар», «Канарі Солар», «Леннет Солар» тощо), тож неважко здогадатися, що всі вони чимось пов’язані з фірмою «Activ Solar». І вони прагнуть змінити, як зазначено в документах, ці землі сільгоспризначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони, будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів альтернативної енергетики (електростанції з використанням сонячної енергії)», - розповідає політик.

На думку представника УНП, усі фірми ТОВ «Солар» створюються для розширення компанії «Activ Solar», яка розвиває енергетику в Сакському районі Криму та яку пов’язують із бізнесом братів Андрія і Сергія КЛЮЄВИХ.

ФОМУШКІН нагадує, що перший віце-прем’єр Андрій КЛЮЄВ очолив комісію інвестиційних проектів, яка для розвитку будівництва сонячних електростанцій виділила 200 мільйонів гривень державних грошей Запорізькому заводу напівпровідників, головним акціонером якого є фірма «Activ Solar».

«Журналісти «Української правди» встановили, що керівником «Activ Solar» є зять Сергія КЛЮЄВА Каве ЕРТЕФАЙ, а засновником значиться траст із Ліхтенштейну «P&A Corporate Trust», пов’язаний з київською компанією-власником резиденції Віктора ЯНУКОВИЧА «Межигір’я», - додав лідер Кримської УНП.

«Так мафіозна влада для власного збагачення відбирає українську землю-годувальницю, а  фрукти та овочі до Криму вже тоннами завозять із-за кордону», - підсумував Олег ФОМУШКІН.

Крим

Читайте також: