В УНП знають, як врятувати Азарова від «газового суїциду»

«Україна повинна розірвати Харківські домовленості і чітко слідувати Брюссельській декларації, підписаній у 2009 році: в такому випадку вдасться уникнути «білоруського сценарію», – таку думку висловив експерт з економічних питань, член Центрального проводу Української народної партії Борис КУШНІРУК.

За його словами, «ще у 2009 році Україна взяла на себе обов’язок вивести з під НАК «Нафтогаз» українську ГТС та зробити її незалежною. Після того, як компанії будуть розділені, або ж будуть створені дві нові компанії, виникне потреба укладення договорів між «Газпромом» і новими юридичними особами. Відтак, Україна зможе переглядати і ціну», – сказав він.

Представник УНП додав, що «таким чином вже зараз є нагальна потреба домагатися через суд скасування Харківських угод». «Російська сторона не виконує цих угод так само, як і підписаних у 2009 році: ціна на газ є абсолютно неадекватною», – зазначив він.

«Зараз європейські компанії через суд домагаються перегляду своїх угод. Тим самим шляхом мала б піти і Україна», - підсумував Борис КУШНІРУК.

УНП

Читайте також: