Від вогнепального поранення помер голова Харківської обласної організації УНП, активіст Євромайдану Василь Третецький

Від вогнепального поранення помер екс-мер Миргороду, голова Народної Ради Мирогорода, член Центрального Проводу УНП Василь Третецький. 9 днів він пробув у вкрай важкому стані у лікарні.

Нагадаємо, 16 березня у Миргороді скоєно напад на активіста і координатора миргородського Євромайдану, голову Народної ради Миргородщини, члена Центрального Проводу УНП Василя Третецького злочинці хотіли викрасти біля його автомобіля. Та коли він почав чинити опір, вистрілили у ногу з мисливської рушниці. Через сильну травму та втрату чотирьох літрів крові Василь Третецький знаходився увесь час у реанімації.

Василь Пилипович тривалий час очолював Харківську обласну організацію Української Народної Партії. Він проявляв принциповість: виступав за люстрацію корупціонерів, зокрема у правоохоронних органах на Полтавщині. Був людиною твердого слова і високоморальних дій, українським патріотом, активним захисником інтересів громади.

Українська Народна Партія висловлює співчуття рідним і близьким Василя Пилиповича.  І сподівається,  що зловмисники які серед білого дня вистрелили у порядну людину будуть покарані.

Герої не вмирають!

УНП, Харківська область

Читайте також: