ВОЛИНЬ. УНМ та «Квартира FM» провели фінал всеукраїнської мистецької акції «ArtNowSession»

У Луцьку відбувся фінал  мистецької акції  «ArtNowSession», проведеної молодіжними організаціями  «Українська народна  молодь» та «Квартира FM». Акція проходила в кілька етапів протягом півроку та охопила творчу молодь з усієї України.

Під час відкриття фіналу в Галереї мистецтв гостей виставки, окрім інсталяцій, картин, ваз із квітами, коротких записочок на кшталт «Посміхніться!», чекав сюрприз –величезні конструкції з паперу посеред центрального залу, з яких почали народжуватися невеличкі сцени у виконанні театру-студії «Гармидер». Учасники студії в оптимістично-футуристичній замальовці «Музей жахів» представили власне бачення культури соціуму: люди зомбовані, продаються за безцінь та алкоголь, п’ють кров з культури та освіти, стають в’язнями Інтернету та онлайн-ігор, захлинаються попсою. Усі вони, на думку «Гармидера», в майбутньому залишаться лише експонатами музею жахів.

Надалі  глядачі мали вдосталь часу, аби  насолодитися приємною акустичною музикою  від Олексія ЛАЗАРЄВА, а журі – на визначення переможців конкурсу.

Нагородження  відбувалось у пивному клубі  «Оболонь» за підтримки луцького гурту «Ювелір». Номінанти і призери отримали грошові винагороди, сертифікати на придбання товарів у магазині для художників та подарункові книги про мистецтво.

 

Читайте також: