Закарпатська Спілка ошуканих вкладників Ощадбанку СРСР вимагає від ЯНУКОВИЧА повернутись обличчям до обібраних українців

«Оголосити  вклади в Ощадбанку  СРСР державним боргом Російської Федерації  перед державою Україна, оскільки РФ є правонаступницею СРСР, а також боргові зобов’язання багатих компаній не списувати, а реструктурувати, та направити на виплату втрачених вкладів громадян України», - такі вимоги до Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА висловили члени спілки ошуканих вкладників Ощадбанку СРСР Закарпатської області. Ці вимоги були озвучені головою Закарпатської спілки, членом УНП Андрієм СОЙКОМ на всеукраїнських зборах спілки.

«Протягом 2010 року на запити ошуканих вкладників Ощадбанку СРСР, Міністерство Фінансів неодноразово інформувало, що на виплату втрачених вкладів в бюджеті України закладено 250 млн. гривень. Але ні я, ані мої постраждалі родичі та члени Спілки за останні два роки не отримали жодної копійки, навіть на похорони рідних. Зате у 2008 році, в Україні було вісім мільярдерів, а у цьому році їх вже стало - 21!», - переконливо зазначає у своєму зверненні Андрій СОЙКО.

Він також звертає увагу на той  факт, що «абсолютна більшість українців  задає логічне запитання: «чому  так швидко багатіють Ахметови, Коломойські, Фірташі, Боголюбови, Пінчуки та інші?, а ми на свої жебрацькі зарплати і пенсії не в змозі прокормити себе та свою сім’ю. Наших грошей ледь вистачає на сплату комунальних послуг, не говорячи вже про ліки, відпочинок, новий одяг та побутові прилади».

Не  оминув у своєму виступі пан СОЙКО  й те, що «велике державне стратегічне підприємство зв’язку «Укртелеком» нещодавно продали за 12,5 млрд. гривень, а 24 млрд. грн. боргів олігархів-магнатів списали. Чому ж при цьому не згадали про нас звичайних роботяг, тих хто як мурахи створювали національне багатство України, яке «підкилимно» визначені чиновники та олігархи розікрали? При цьому про нас, інвесторів колишньої міцної радянської економіки, згадують тільки перед виборами і годують обіцянками», - обурено стверджує представник ошуканих.

 

Окрім цього, голова обласної Спілки, подав пропозицію, про можливість відійти від виплати ошуканим вкладникам боргів коштами, а скажімо половину вкладів видати акціями ліквідних державних підприємств.

 

На  завершення, він наголосив, що очікує від Президента України конкретних кроків спрямованих на повернення заощаджень та публічного інформування населення України з цього приводу.

 

Закарпатська область

Читайте також: