Депутати від УНП закликають провести 24 листопада сесії всіх місцевих рад у Києві

Українська народна партія закликала обласні, міські та районні ради провести 24 листопада виїзні сесії у Києві – аби змусити владу закріпити курс на євроінтеграцію підписанням Угоди про асоціацію між Україною і ЄС 28 листопада 2013 року. Таке звернення було оприлюднено депутатами місцевих рад від УНП на чергових засіданнях представницьких органів влади.

В УНП наголошують, що політичні партії, які декларують прихильність до європейської перспективи, мають своє представництво в радах усіх рівнів у всіх областях України. «Присутність у столиці десятків тисяч депутатів, які є виразниками волі своїх територіальних громад, підтвердить прагнення України до євроінтеграції і, переконані, змусить владу, позиція якої останнім часом дуже вразлива і нестабільна, ухвалили всі необхідні рішення для укладання угоди в Вільнюсі 28 листопада 2013 року», - йдеться у зверненні.

УНП підтримала намір політичних партій і громадських організацій провести  24 листопада в Києві загальноукраїнську акцію на підтримку євроінтеграційних процесів. «Переконані, що настав час підтвердити свою волю у відстоюванні українських інтересів не лише заявами, прийнятими на сесіях відповідних рад, і підняттям прапорів Європейського Союзу над приміщеннями рад і на майданах наших міст, а й рішучими кроками, що засвідчили б наше реальне прагнення стати членами європейської родини», - йдеться у Зверненні.

УНП

Читайте також: