Запоріжжя. Як УНМ щедрівки співала та Старий Новий рік святкувала

Запорізька  обласна організація Української  Народної Молоді разом з обласної організацією УНП разом відсвяткували  Щедрий Вечір на головній площі міста  у найкращих українських традиціях.

«Цього дня наша «молодіжка» зібралася для того, аби порадувати народ веселим святом, який так полюбляють на Україні з давніх часів», - розповідає організатор УНМ у Запорізькій області, Андрій Помбухчий.

Активіст УНП поділився враженнями і про  те, як перехожі сприймали ініціативу молоді стосовно підтримання українських традицій. «Люди охоче долучалися до конкурсів, деякі навіть підспівували щедрівкам та взагалі дуже позитивно ставились до свята, яке розгорнулось поруч», - розповідає він та додає, що «як не дивно, цього року молоді було набагато більше, ніж раніше. Такий приємний факт говорить про те, що далеко не всі молоді люди прохолодно ставляться до народних гулянь у стилі вертепу».

Наостанок Андрій Помбухчий розповів, що у кінці свята, коли вже стемніло, незважаючи на вітер, активістам все ж вдалося здійснити свій задум та запустити у небо «літаючі ліхтарики». «Це було зроблено для того, аби придати українським традиціям трохи сучасності та залучити до святкування маленьких дітей, які з радістю допомагали нашим активістам», - пояснив він.

 

Життя партії, Запорізька область

Читайте також: