Житомирська УНП в День пам’яті жертв голодомору вклонилась Скорботному Янголу
У День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій житомиряни традиційно пройшли ходою вулицями міста
«Цей мітинг зібрав не тільки житомирян, які втратили рідних у страшні роки голодоморів та репресій, сьогодні з нами тут усі, хто розуміє, що потрібно і необхідно щороку нагадувати про цю страшну трагедію, щоб
Учасники мітингу поклали квіти до підніжжя янгола та встановили свічки
