Житомирська влада ніяк не може знайти місце для рекордної писанки - УНП

Велетенська Диво-писанка, яка має взяти участь у Всеукраїнському параді вишиванок на День Незалежності України, вже втретє змінила своє місце розташування у Житомирі.

«Писанку виготовили та доставили в місто в рамках Всеукраїнського проекту, міській владі потрібно було лише організувати зберігання та розпис цього дива», - розповів голова управи Житомирської обласної організації Української народної партії Володимир КРАСОВСЬКИЙ.

За його словами, «замість того, аби прикрасити місто дивовижним виробом, представники влади від самого початку знаходили лише труднощі: спершу заявили, що у місті немає відповідних майстрів, потім – про нестачу коштів, далі – що велетенську писанку немає де зберігати та немає кому охороняти».

«Словом, цей національний символ виявився для міста якимось чужорідним тілом, який додав чиновникам лише головного болю, що, втім, і не дивно для влади, яка проводить «зарниці», будує пам’ятники радянській партноменклатурі та відкриває меморіальні дошки на їх честь», - підсумував представник УНП.

 

УНП, Житомирська область

Читайте також: